over ons

Historiek

BLM staat voluit voor Begeleidingsdienst Limburgs Mijngebied. De naam geeft de oorsprong weer, BLM ontstond namelijk toen de mijnen werden gesloten en er veel werkloosheid was. Aanvankelijk was BLM werkzaam in de 5 mijngemeenten: Maasmechelen, Genk, Houthalen, Beringen en Heusden-Zolder. Door de jaren veranderde de focus van BLM echter. Vandaag voeren we onderhouds- en groenopdrachten uit voor bedrijven en overheidsinstellingen én bieden we een divers aanbod aan competentieversterkende begeleiding.

Kernwaarden

Laagdrempeligheid
Al onze projecten zijn zodanig opgevat dat iedereen op eenvoudige wijze kan instappen, zowel naar toegankelijkheid als naar vormgeving en aanpak.

Gelijkwaardigheid
We benadrukken gelijkwaardigheid omdat we iedereen gelijke kansen willen bieden, maar ook wederzijds respect vragen van iedereen die aan onze werking participeert.

Missie & visie

Missie
BLM werkt aan de maatschappelijke integratie van kansengroepen door het versterken van basiscompetenties in een reële werksituatie en/of vorming. De stakeholders zijn voornamelijk overheid en non-profit.

Visie
Om onze maatschappelijke opdracht te kunnen waarmaken is het uitermate belangrijk dat we onderscheidend zijn in begeleiden, in onze manier van werken en in het zoeken naar nieuwe markten.

vacatures

Welkom in ons team
Ben je aangetrokken tot onze organisatie en wil je graag deel uitmaken van een tof team van collega's? Bekijk dan zeker onze vacatures.





ons team

Verbindingscoach

BLM team Genk over ons verbindingscoach Iris

Iris Mangelschots

Verbindingscoach

iris.mangelschots@blmgenk.be

0470 17 42 99

Projectmanagers

BLM team Genk over ons projectmanager dorien

Dorien Ciemniak

Projectmanager

dorien.ciemniak@blmgenk.be

0498 90 84 59

BLM team Genk over ons projectmanager Annoesjka Vanreyten

Annoesjka Vanreyten

Projectmanager

annoesjka.vanreyten@blmgenk.be

0498 90 86 46

BLM team Genk over ons projectmanager Jeroen

Jeroen Coemans

Projectmanager

jeroen.coemans@blmgenk.be

0491 90 65 86

BLM team Genk over ons projectmanager Kirsten

Kirsten Janssens

Projectmanager

kirsten.janssens@blmgenk.be

0491 90 54 91

BLM team Genk over ons projectmanager Jolien

Jolien Wittock

Projectmanager

jolien.wittock@blmgenk.be

0470 77 34 78

Jobcoaches

BLM team Genk over ons jobcoach Marnick

Marnick Verding

Jobcoach

marnick.verding@blmgenk.be

0492 27 34 23

BLM team Genk over ons jobcoach Grietje

Grietje Bijnens

Jobcoach

grietje.bijnens@blmgenk.be

0490 57 46 55

BLM team Genk over ons jobcoach Brigitte

Brigitte Vandenhoudt

Jobcoach

brigitte.vandenhoudt@blmgenk.be

0498 90 86 45

BLM team Genk over ons jobcoach Erica

Erica Conraads

Jobcoach

erica.conraads@blmgenk.be

0470 57 10 83

BLM team Genk over ons jobcoach Nathalie

Nathalie Daems

Jobcoach

nathalie.daems@blmgenk.be

0470 17 49 59

BLM team Genk over ons jobcoach Chiara

Chiara Bongiovanni

Jobcoach

chiara.bongiovanni@blmgenk.be

0498 90 19 20

BLM team Genk over ons jobcoach Lore

Lore Ceyssens

Jobcoach

lore.ceyssens@blmgenk.be

0490 57 27 57

Administratieve omkadering

Luiza Makhayeva

Medewerker financiële dienst

luiza.makhayeva@blmgenk.be

089 56 98 66

Werkervaring

BLM team Genk over ons coach werkervaring Kris

Kris Van Daal

Teambegeleider werkervaring

kris.vandaal@blmgenk.be

0491 61 11 50

BLM team Genk over ons coach werkervaring Sona

Sona Iskandarian

Administratie werkervaring

sona.iskandarian@blmgenk.be

0473 17 21 62

BLM team Genk over ons coach werkervaring Danny

Danny Vinken

Teambegeleider / IPA

danny.vinken@blmgenk.be

0479 97 57 30

BLM team Genk over ons coach werkervaring Tobi

Tobi Mertens

Teambegeleider groenwerken

tobi.mertens@blmgenk.be

0471 76 32 80

BLM team Genk over ons coach werkervaring Conny

Conny Maes

Coördinator werkervaring

conny.maes@blmgenk.be

0478 91 10 14

ervaringen met BLM

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor diam.

Voornaam Achternaam 4

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor diam.

Voornaam Achternaam 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor diam.

Voornaam Achternaam 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor diam.

Voornaam Achternaam 1

Heel wat van onze projecten komen tot stand met steun van Vlaanderen, Europa en het Europees Social Fonds. Het ESF stelt middelen ter beschikking voor innovaties die bijdragen tot meer en betere jobs voor meer mensen. Meer info: www.esf-vlaanderen.be