over ons

Historiek

BLM staat voor Begeleidingsdienst Limburgs Mijngebied. Aanvankelijk was BLM werkzaam in de 5 mijngemeenten: Maasmechelen, Genk, Houthalen, Beringen en Heusden-Zolder met als opdracht de gedupeerden van de mijnsluiting te heroriënteren richting een nieuwe uitdaging. Door de jaren veranderde de focus van BLM. Vandaag voeren we onderhouds- en groenopdrachten uit voor bedrijven en overheidsinstellingen én bieden we een divers aanbod aan competentieversterkende begeleiding.

Kernwaarden

Laagdrempeligheid
Al onze projecten zijn zodanig opgevat dat iedereen op eenvoudige wijze kan instappen, zowel naar toegankelijkheid als naar vormgeving en aanpak.

Gelijkwaardigheid
We benadrukken gelijkwaardigheid omdat we iedereen gelijke kansen willen bieden, maar ook wederzijds respect vragen van iedereen die aan onze werking participeert.

Missie & visie

Missie
BLM werkt aan de maatschappelijke integratie van kansengroepen door het versterken van basiscompetenties in een reële werksituatie en/of vorming. De stakeholders zijn voornamelijk overheid en non-profit.

Visie
Om onze maatschappelijke opdracht te kunnen waarmaken is het uitermate belangrijk dat we onderscheidend zijn in begeleiden, in onze manier van werken en in het zoeken naar nieuwe markten.

vacatures

Welkom in ons team
Ben je aangetrokken tot onze organisatie en wil je graag deel uitmaken van een tof team van collega's? Bekijk dan zeker onze vacatures.





ons team

Maud Algoet

Projectmanager Boost

maud.algoet@blmgenk.be

0484 76 11 12

Iris Mangelschots

Verbindingscoach / Jobcoach Blend

iris.mangelschots@blmgenk.be

0470 17 42 99

BLM team Genk over ons projectmanager Annoesjka Vanreyten

Annoesjka Vanreyten

Projectmanager Flux

annoesjka.vanreyten@blmgenk.be

0498 90 86 46

Stijn Germeys

Directeur

stijn.germeys@blmgenk.be

0476 55 05 67

Dorien Ciemniak

Projectmanager Commid

dorien.ciemniak@blmgenk.be

0498 90 84 59

Bianca De Tollis

Jobcoach Op Stap

bianca.detollis@blmgenk.be

0499 93 43 36

Lore Ceyssens

Jobcoach TWE

lore.ceyssens@blmgenk.be

0490 57 27 57

Alberto Mazzoni

Outreachend jongerencoach Boost/Commid

alberto.mazzoni@blmgenk.be

0492 22 82 41

Chiara Bongiovanni

Jobcoach Boost

chiara.bongiovanni@blmgenk.be

0498 90 19 20

Erik Jacobs

conny.maes@blmgenk.be

Nathalie Daems

Jobcoach Commid / Flux

nathalie.daems@blmgenk.be

0470 17 49 59

Joris Segers

Financieel verantwoordelijke

joris.segers@blmgenk.be

0490 57 54 42

Erica Conraads

Jobcoach Boost

erica.conraads@blmgenk.be

0470 57 10 83

Paola Altomare

Administratief bediende

paola.altomare@blmgenk.be

Chris Brouns

Administratief bediende

chris.brouns@blmgenk.be

089 56 98 44

Sien Smeets

Coördinator administratie

sien.smeets@blmgenk.be

089 56 98 64

Grietje Bijnens

Jobcoach BWRW

grietje.bijnens@blmgenk.be

0490 57 46 55

Marnick Verding

Jobcoach Blend/Flux

marnick.verding@blmgenk.be

0492 27 34 23

Luiza Makhayeva

Medewerker financiële dienst

luiza.makhayeva@blmgenk.be

089 56 98 66

Conny Maes

Coördinator werkervaring

conny.maes@blmgenk.be

0478 91 10 14

Tobi Mertens

Projectverantwoordelijke groen

tobi.mertens@blmgenk.be

0471 76 32 80

Danny Vinken

Teambegeleider / interne preventieadviseur

danny.vinken@blmgenk.be

0479 97 57 30

Jolien Wittock

projectmanager inclusieve jobmakelaar en VDAB-trajecten

jolien.wittock@blmgenk.be

0470 77 34 78

Leen Forier

Jobcoach Op Stap

leen.forier@blmgenk.be

0491 61 72 90

Kirsten Janssens

Projectmanager Blend

kirsten.janssens@blmgenk.be

0491 90 54 91

ervaringen met BLM

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor diam.

Voornaam Achternaam 4

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor diam.

Voornaam Achternaam 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor diam.

Voornaam Achternaam 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor diam.

Voornaam Achternaam 1